Acema Credit půjčka

Hledáte někoho, kdo vám může pomoci s řešením exekuce? Anebo patříte mezi podnikatele, kteří by rádi nastartovali svůj business a získali peníze na rozjezd podnikání? V obou případech jste mohli narazit na společnost z nebankovního sektoru s názvem Acema Credit. O koho jde, jaké půjčky nabízí a zda jde o bezpečnou a solidní nabídku jsme se podívali v našem testu.

Historie firmy Acema Credit Czech

acema-creditSpolečnost Acema Credit Czech a.s. u nás nyní funguje jako přetransformovaná ACM Money, která si v minulosti neudělala příliš dobré jméno.

Často se zde totiž stávalo, že lidé nebyli schopni splácet dluh této firmě a hrozilo jim tak, že přijdou o nemovitost, kterou dali do zástavy.

Acema Credit Czech ovšem vznikla tak, že došlo ke změně majitele, firma se přejmenovala a změnili se také firemní procesy. Nyní už se nepůjčuje lidem, kteří na splácení nemají a schvalovací procesy jsou tak mnohem přísnější. Stále ale nejsou natolik přísné jako v bance, kde vám nepůjčí hned jak zjistí, že jste v registrech nebo v exekuci.

Dnes tedy funguje Acema Kredit pod jiným vedením než ACM Money a stala se z ní kvalitní společnost, u které si můžete vzít půjčku bez rizika podvodu.

Bezpečné půjčky na exekuci

Acema Credit Czech s.r.o. patří mezi jednu z mála firem, která vám může relativně snadno pomoci s řešením exekucí. Právě díky jejich bezpečné půjčce si totiž můžete načerpat dostatek peněz k vyplacení se z exekuce a můžete zase začít fungovat jako normální člověk s aktivním bankovním účtem a mnoha výhodami.

Acema půjčka je dostupná až do 5 000 000 Kč, záleží ovšem na tom, kolik vám schválí a jak cenou máte nemovitost, kterou se můžete za finanční prostředky zaručit.

Rychlá půjčka pro podnikatele

Dalším ze sektorů, na které se Acema Credit zaměřuje je poskytování finančí pomoci pro podnikatele, kteří potřebují acema-konsolidacenavýšit cashflow a hledají způsob, jak získat investora na jejich podnikání.

Zde je cílová částka mnohem vyšší než u standardního úvěru – můžete zde čerpat až 300 000 000 Kč. Minimální částka úvěru začíná na 100 000 Kč.

Sjednocení půjček a dluhů formou konsolidace

Službou, kterou klienti Acema Credit často využívají je také konsolidace úvěrů, která umožňuje sjednotit vaše půjčky a úvěry a nastavit nové splácení a dobu splatnosti.

Ani u této služby se neprověřují registry a nedochází ke kontrole toho, zda klient patří mezi dlužníky.

AcemaAcema

A co vy, jaké jsou vaše zkušenosti s touto firmou a jaké je vaše hodnocení Acema Credit?
 
5 komentářů k “Acema Credit půjčka”
  1. Martin L. 6.9.2016
  2. robert mulač 16.9.2016
  3. Mikuláš Š. 31.10.2016
  4. Karel.H 1.11.2016
  5. Lůca.K 8.11.2016