Ammado půjčka

Patříte mezi ty, kteří na tom nejsou s penězi vždycky nejlíp a občas se dostanete do problematické finanční situace? Naprosto vás chápeme, v dnešní době není těžké vyžít s penězi, které vyděláte, protože nás neustále tlačí nejrůznější výdaje ať za složenky, pojištění nebo za jiné útraty. Každého z nás tak může zastihnout situaci, kdy budeme potřebovat peníze půjčit a právě pro takové případy je tu Ammado půjčka.

ammado půjčky

Zatímco některé nebankovní půjčky jsou velmi známé a většina lidí už se s nimi někdy setkala nebo o nich alespoň někde slyšela (např. Provident, Zaplo.cz, Cetelem, Cofidis apod.), na opačné straně stojí málo známé úvěrové produkty, které se neobjevují v reklamách a informace o nich se dostanou jen k malému množství potenciálních klientů. Do zmíněné kategorie můžeme zařadit i Ammado půjčky, o kterých Vám více povíme v této recenzi.

V čem spočívá princip Ammado půjčky?

Ammado půjčky jsou na českém úvěrovém trhu poměrně výjimečným a specifickým produktem. Nejedná se o klasickou nebankovní půjčku v podobě, v jaké ji nabízejí desítky až stovky různých společností, ale jde o tzv. amortizační půjčky. Co tento pojem vlastně znamená?

Amortizační půjčka je speciální druh úvěru, který má pevně danou splátku, jež se v průběhu splácení nikdy nezvýší a to ani v případech, kdy pošlete splátku se zpožděním nebo když dostanete upomínku za pozdní úhradu splátky.

Nemusíte tak mít strach z toho, že by Vám hrozily vysoké pokuty nebo penále, jako je tomu u spousty jiných firem.

Kdo má šanci tento úvěr získat?

Ammado půjčka patří k úvěrům, které jsou dostupné pro širokou veřejnost – získat ji mohou nejen zaměstnanci a živnostníci, ale je vhodná i pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené.

Ti všichni mají možnost sjednat si tuto výhodnou půjčku s garancí stále stejné splátky po celou dobu trvání smlouvy. Samozřejmou podmínkou je ale věk minimálně 18 let, to ale platí pro všechny půjčky bez výjimky.

Online žádost o Ammado půjčku

ammado-pujckyZažádat si o úvěr lze výhradně po internetu, formulář se žádostí je ale docela krátký a jeho vyplnění je tak otázkou maximálně několika minut.

Vyžadovány jsou pouze základní osobní a kontaktní údaje, po odeslání pak bude Váš požadavek v nejbližším možném termínu posouzen.

Pokud máte Facebook a jste ochotni sdílet informace o Ammado půjčce, můžete tak získat ještě lepší úrokovou sazbu a rychlejší posouzení Vaší žádosti.

Provozovatel portálu Ammado půjčky

Webové stránky těchto půjček jsou dosti strohé s minimem informací, jejich provozovatelem je slovenská společnost TotalMoney s.r.o., která s tímto projektem začala nejdříve doma na Slovensku, po jeho úspěchu jej pak začala nabízet i zájemcům v České republice.

Samotné úvěry ale poskytuje známá finanční společnost Home Credit – ta patří k tradičním a velmi dobře prověřeným úvěrovým firmám, takže žádné nebezpečí podvodu tady rozhodně nehrozí.

Hlavní přednosti tohoto úvěru

  • garance stále stejné splátky po celou dobu trvání smlouvy
  • žádné sankce za pozdní úhradu splátky nebo za zaslání upomínky
  • nízká úroková sazba – půjčka není nijak předražená
  • jednoduché a rychlé podání žádosti přes internetové stránky
  • možnost odložit si až 4 splátky
  • možnost rozložit si splácení půjčky až na dobu 7 let

Celkové hodnocení půjčky

Ammado půjčky jsou na první pohled nepříliš důvěryhodným projektem, protože jejich oficiální internetové stránky jsou velmi jednoduché, až amatérské a nejsou na nich skoro žádné informace. To je ale asi jediné výrazné negativum tohoto projektu.

Za úvěrem stojí respektovaná finanční společnost Home Credit, úrokové sazby jsou na nebankovní úvěr velmi přijatelné a půjčku mohou získat i lidé, kteří by např. u klasické velké banky neměli šanci.

Ammado půjčky tak hodnotíme jako dobrou alternativu na trhu nebankovních úvěrů, která sice nemá moc dobrou prezentaci, nicméně její podmínky jsou poměrně výhodné a rozhodně převyšují většinu konkurenčních nebankovních půjček.

Samotná žádost podaná na webu www.ammadopujcky.cz je nezávazná, takže jejím vyplněním nemáte co ztratit – můžete jen získat.