Andělská půjčka

Zastihli vás nečekané výdaje a šéf vám výplatu dopředu nedá? Nebo jste na mateřské a potřebujete nutně půjčit pár tisíc? Potom se vám mohou hodit malé nebankovní online půjčky, které vám umožní čerpat až 20 000 Kč a navíc je splatíte rychle a zbavíte se tak závazku. Jednou z takových nebankovních půjček je i Andělská půjčka, kterou si můžete vyřídit na webu AndelskaPujcka.eu

Andělská půjčka do 5000 Kč

Andělská půjčkaJde o „klasickou“ krátkodobou sms půjčku, která vám v problematické finanční situaci může bleskově zajistit až 4500 Kč – jako váš poslední anděl strážný.

Bohužel, narozdíl od spirituálních pomocníků je tato finanční služba úročena a to nemalým úrokem.

SMS půjčky před výplatou, mezi které se řadí právě i Andělská půjčka patří mezi nejdražší půjčky na trhu a to kvůli jejich expresnímu sjednání. Nemusíte totiž nikam chodit, všechno si pohodlně vyřídite z domu a to díky online žádosti.

Žádost o nebankovní Andělskou půjčku najdete přímo na jejich webu na adrese www.andelskapujcka.eu/zadost, kde stačí vyplnit jen několik základních údajů pro identifikaci vaší osoby. Poté už stačí vyčkat na schválení a přesnější instrukce.

Nemusíte ovšem nikam chodit a zdržovat se ve frontě na pobočce. Půjčku si můžete sjednat v pracovní dny i o víkendu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Splácení této půjčky probíhá snadno, jako vyřízení Andělské půjčky. Jednorázově zaplatíte na účet této společnosti částku, kterou jste si půjčili plus navýšení, což je vlastně poplatek za půjčku. Žádné jiné poplatky, úroky či výdaje už neplatíte.

Jakmile si u Andělské půjčky vyřídíte jednu půjčku, nemůžete si už vzít další. To ovšem platí jen v případě, že máte nějakou půjčku u této firmy aktivní. Jakmile dluh splatíte, můžete si obratem podat žádost o půjčku opakovanou.