BB půjčka recenze

Díky neustále přibývajícím novým úvěrovým společnostem a velké konkurenci na trhu jsou navíc mnohé půjčky poskytovány i bez poplatků a vyplatí se tak úplně každému.

bb půjčkaVzít si půjčku je v dnešní době velmi snadné a rychlé.

Jedním z méně známých nebankovních úvěrů je BB půjčka, na kterou se v této recenzi podíváme trochu detailněji.

Nebankovní BB půjčka až do 45 000 Kč

Společnost BB Finance Czech, která tento nebankovní úvěr poskytuje, nabízí půjčky od 1 000 Kč až do 45 000 Kč.

Dobu splatnosti si může klient nastavit podle vlastní potřeby, s tím, že do 10 000 Kč jsou maximem 3 měsíce, do 20 000 Kč půl roku a do 45 000 Kč až 12 měsíců.

Půjčka se splácí formou pravidelných měsíčních splátek, u nejmenších částek je úhrada dluhu jednorázová. Ještě předtím, než si podáte žádost o BB půjčku, můžete si výši poplatků snadno zjistit pomocí jednoduché úvěrové kalkulačky, kterou máte k dispozici na webových stránkách www.bbpujcka.cz.

První půjčku dostanete zadarmo

Pro někoho to může být překvapením, ale ten kdo dlouhodobě sleduje trh s nebankovními úvěry už ví, že neustále přibývají společnosti, nabízející první půjčku úplně zdarma.

Jednou z těchto společností je i BB Finance Czech, která umožňuje novým zákazníkům vzít si BB půjčku bez jakéhokoli úroku či poplatku. Tato možnost ale platí pouze pro nové klienty, vztahuje se na úvěr ve výši maximálně 5 000 Kč a s dobou splatnosti maximálně 30 dní.

BB půjčka není pro každého

U nebankovních půjček v zásadě platí, že jsou mnohem dostupnější než klasické bankovní úvěry a mohou je získat i lidé s vysokými dluhy, bez příjmů nebo se záznamem v registru dlužníků.

BB půjčka ale v tomto směru není zrovna typickým představitelem nebankovního sektoru – její podmínky jsou hodně přísné a abyste mohli úvěr získat, musíte splňovat náročné požadavky.

Půjčku mají šanci dostat pouze lidé od 21 let, kteří mají vlastní bankovní účet, trvalý a doložitelný příjem, nemají dluhy u jiných úvěrových společností a nejsou v insolvenci. Těmito podmínkami ale BB půjčka ztrácí jednu z největších výhod nebankovních úvěrů, kterou je dostupnost pro rizikové klienty.

Kdy se BB půjčka opravdu vyplatí?

bb půjčka recenzeBB půjčka se rozhodně vyplatí, pokud si ji berete poprvé. V takovém případě totiž máte nárok na úvěr zdarma a pokud si půjčíte 5 000 Kč a vrátíte je včas, nezaplatíte ani korunu navíc.

Jako první půjčka zdarma je BB půjčka rozhodně dobrým řešením, u opakovaných žádostí už ale příliš výhodná není.

Pro koho půjčka naopak nemá smysl?

Požadavky, jež musíte splňovat, jsou tak přísné, že pokud je splňujete, máte vysokou pravděpodobnost, že Vám půjčku dají i v bance.

U ní pak samozřejmě budete mít mnohem nižší úroky a nemá tak smysl brát si drahý nebankovní úvěr. BB půjčka není optimální volbou ani pro ty, jenž potřebují peníze co nejrychleji vyplacené – tento úvěr patří spíše k těm pomalejším a na výplatu můžete čekat i několik dní.

Celkové hodnocení

Shrneme-li všechna pro a proti, vychází nám BB půjčka jako nepříliš atraktivní nebankovní úvěr. Pozitivně hodnotíme možnost půjčit si napoprvé až 5 000 Kč na celý měsíc úplně zdarma, jinak ale BB půjčka moc výhod bb finance czechnepřináší.

Úrokové sazby jsou vysoké a požadavky na zákazníky natolik přísné, že neexistuje moc důvodů, proč si půjčovat peníze právě od této společnosti.

Máte-li možnost, raději si půjčte od banky, nebo využijte nabídky některé z jiných zajímavých úvěrových produktů, jako je např. Japonská půjčka.

Pokud ale potřebujete jen malý úvěr do 5 000 Kč a nikdy v minulosti jste si od BB Finance nepůjčovali, první půjčku zdarma doporučujeme – při včasném splacení totiž nemáte co ztratit.