Čínská půjčka

Potřebujete půjčit a hledáte rychlý způsob, jak získat peníze snadno a bez formalit? Potom jste možná narazili na nebankovní úvěr s názvem Čínská půjčka, díky kterému je možné získat peníze už do 24 hodin. V této recenzi podíváme na Čínskou půjčku detailněji a prověříme, zda jde o bezpečnou a solidní službu.

Čínská půjčka i pro problémové klienty

Čínská půjčka patří mezi krátkodobé úvěry s nižší cílovou částkou a také kratší dobou splatnosti, což ovšem mnohým klientům vyhovuje. Je ideální pro situace krátce před výplatou, kdy potřebujete půjčit jen na týden nebo 14 dnů.

Díky tomu nepřeplatíte zbytečně mnoho a získáte peníze na složenky a potřebné výdaje, když vám chybí vaše rezervy. Po výplatě pak půjčku snadno splatíte a jste zase bez závazků.

Čínská půjčka recenze

Výhody Čínské půjčky spočívají v tom, že vám může zajistit peníze rychle a hlavně bez zbytečných formalit. Podobně jako další krátkodobé sms půjčky lze získat Čínskou půjčku tak, že vyplníte online formulář, který funguje jako žádost  o půjčku. Po vyplnění stačí počkat na schválení vašeho úvěru a poté už se převádí peníze na váš účet.

Nevýhodou Čínské půjčky je to, že peníze neposílají složenkou, takže jestli patříte mezi ty, kteří zatím bankovní účet nemají, máte bohužel smůlu.

Vyplatí vám až 4 500 Kč

Tato nebankovní půjčka vám může před výplatou, v důchodu anebo v jiné situaci zajistit až 4 500 Kč. Minimální hodnota půjčky je 1 000 Kč. Rozpětí není velké, ovšem jak jsme zmínili v úvodu, jde o půjčku především na nečekané drobné výdaje, které během pár týdnů zmizí.

Co se týče doby splatnosti, má Čínská půjčka standardní termíny. Horní hranice splatnosti je 30 dnů, nejnižší hranice je na vás.

Tato nebankovní půjčka sice v Česku nepůsobí dlouho, ovšem i tak už ji využívá mnoho klientů a každý den si zde někdo úspěšně půjčí. Úroky jsou sice podobné jako u ostatních poskytovatelů nebankovních půjček, ovšem to je cena za rychlé expresní vyřízení této malé nebankovní půjčky.

 
Přidej první zkušenost k “Čínská půjčka”