Cofidis půjčka

Kolik mi půjčíJaké jsou podmínkyKde si podat žádostKontakty

cofidis půjčkaMožná byste tomu nevěřili, ale nebankovní společnost s názvem Cofidis má velmi dlouhou tradici a vznik této firmy se traduje až do roku 1982. Samozřejmě v té době ještě nefungovala tak jako v dnešní podobě, ovšem už tehdy se zaměřilo na finanční služby.

V dnešní době patří Cofidis mezi společnosti, které nabízí finanční výpomoc v několika variantách. Nabídnou vám samozřejmě klasickou nebankovní půjčku, ale můžete zde využít i revolvingový úvěr (tedy vlastně kreditní kartu) anebo můžete využít služeb konsolidace.

Hlavní nabídka půjček Cofidis:

  • Partnerská půjčka
  • Půjčka pro jednotlivce
  • Novomanželská půjčka
  • Konsolidace půjček (sjednocení půjček do jedné)
  • Karta Cofidis

Cofidis můžeme zařadit mezi moderní společnosti, protože se snaží poskytovat co nejvíce informací na jejich webových stránkách, kde jsou dostupné pro všechny klienty pohodlně a na jednom místě. U každé půjčky máte zároveň ihned dostupnou online kalkulačku půjčky, takže si lze zjistit, jaké úroky a poplatky byste v případě využití Cofidis půjčky platili.

Cofidis půjčka na cokoliv až do 300 000 Kč

Protože nabízí Cofidis půjčky spíše na delší dobu a rozhodně se tak neřadí mezi poskytovatele krátkodobých půjček před výplatou, půjčí vám i vyšší částky (pokud projdete jejich schvalovacím procesem při kontrole bonity).

Partnerská půjčka

Partnerská půjčka patří mezi jeden z produktů nebankovní společnosti Cofidis. Tato nebankovní půjčka, kterou si pohodlně sjednáte po internetu vám umožní čerpat částku v hodnotě od 40 000 až do 500 000 Kč.

recenze na půjčku cofidis

A proč je název partnerská půjčka? Důvodem je totiž to, že tuto půjčku můžete čerpat ve dvou lidech, tedy s partnerem ale i tehdy pokud ještě nejste manželé.

Splácení půjček u Cofidis je většinou v době několika let. Období splatnosti si můžete vybrat a konkrétně u partnerské půjčky je splatnost od 1 roku až do 8 let. Delší splatnost vám sice ulehčí na měsíční splátce, ovšem nezapomínejte na to, že se takhle půjčka dlouhodobě prodraží.

Manželská půjčka

Podobně jako partnerská půjčka funguje i manželská půjčka od Cofidis. Rozdíl je zde ovšem v tom, že zde máte pevně danou cílovou částku (200 000 Kč) a dobu splatnosti (8 let). Výhodou novomanželské půjčky je ovšem to, že vám může pomoct rozjet vaše bydlení za výhodný úrok – ten je totiž jen 5,9 %.

[irp]

Půjčka pro jednotlivce

Nepodařilo se vám zatím potkat žádný vhodný protějšek a jste sami? I tehdy můžete využít půjčku od Cofidis. Tato půjčka má vlastně stejné podmínky jako partnerská půjčka. Úroková sazba může v tomto případě klesnout až na 7,9 % ročně, ovšem to až při půjčkách na několik let, takže celkově stejně přeplatíte a příliš byste tím neušetřili.

 

O konsolidaci půjček není na webu cofidis.cz příliš mnoho informací, takže se v tomto případě musíte informovat přímo u této firmy a to například na telefonním čísle 800 990 860.

Platební karta Cofidis Mastercard

Jestliže patříte mezi ty, kteří často propadají nákupním horečkám a občas byste si koupili něco na splátky, máme pro vás dobrou zprávu – Cofidis nabízí platební kartu, se kterou můžete nakupovat na splátky. Karta od Mastercard je pro klienty dostupná spolu s půjčkou Hotovost, díky které můžete čerpat až 90 000 Kč.

Navíc má tato karta určité bonusy – například to, že vám při nákupech na určitých benzinách vrátí část peněz z nákupu.

Nabízí Cofidis půjčky bez registru?

Tato nebankovní společnost se zaměřuje hlavně na klienty s dobrou bonitou a získání peněz pro zákazníky, kteří jsou v registru, v exekuci, v insolvenčním řízení anebo patří mezi dlužníky a neplatiče, zde není možné a žádost o půjčku vám s největší pravděpodobností neschválí.

Cofidis.cz a klientská zóna

Stejně jako ostatní nebankovní společnosti, tak i Cofidis má svůj vnitřní systém, kde máte vytvořený účet a můžete zde spravovat svoje půjčky. Máte zde přehled o splátkách a lze si tu například navýšit limit půjčky.

Sazebníky Cofidis půjčky

Výpočet úroků, poplatků a celkovou splacenou částku se nejčastěji u půjček dozvíte v sazebníku. Cofidis má takové sazebníky samozřejmě taky, ale mnohem pohodlnější výpočet důležitých informací nabízí přímo na svých stránkách pomocí online kalkulačky. Zde se ihned dozvíte, kolik budete měsíčně splácet, jaký je úrok a RPSN a samozřejmě také to, kolik peněz celkem Cofidis zaplatíte.

Cofidis a zboží na splátky

Nákupy na splátky můžete provádět díky Cofidis velmi snadno právě díky jejich zmiňované kartě od Mastercard. Funguje to tak, že načerpáte peníze půjčkou do vaší Cofidis karty a tu potom využíváte při nákupu zboží na splátky.

Cofidis adresa pobočky

COFIDIS s.r.o.

Poskytovatel půjček a úvěrů
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5

IČ: 27179907
DIČ: CZ27179907

 

 
Přidej první zkušenost k “Cofidis půjčka”