Crediton půjčka

Půjčka od společnosti Crediton patří mezi krátkodobé úvěry, které si můžete vyřídit přes internet a jediné potvrzení, které je nutné provést je opsat kód z SMS zprávy. Je to opravdu jednoduché, že?

Jak je možné, že po vás v bance chtějí při podávání žádosti o půjčku tolik formalit a u firmy Crediton vám stačí jen vybrat si na kalkulátoru výšku půjčky, zkontrolovat v tabulce splátek, že na to budete mít a vyplnit žádost?

Crediton se totiž zaměřuje na klienty, kteří potřebují jen menší sumu peněz – půjčují jen do 20 000 Kč. Dalším důvodem je potom to, že si u nich půjčujete na krátkou dobu, půjčky nabízí jen se splatností do 30 dnů.

Díky těmto vlivům tak mají mnohem menší riziko, když si u nich některý z klientů půjčí. Splatit malou částku rychle zvládne většina lidí a není to tak rizikové, jako například u hypotéky na bydlení, která je na několik let.

Navíc zde mají i pojistku pro případ, že nestihnete dluh hned splatit – můžete si požádat o prodloužení splatnosti, ovšem za poplatek. Funguje to tak, že jim splatíte poplatek za standardní půjčku, na jejich stránkách si ve svém účtu zvolíte prodloužení a dlužnou částku s dalším poplatkem splácíte až potom.

Crediton sice nepatří mezi nejlevnější úvěrové společnosti, které nabízí rychlé SMS půjčky, ovšem stojí za nimi velká firma a jde tak rozhodně o stabilní a slušnou nabídku. Navíc zde není poplatek předem a to ani 1 Kč, takže se nemusí bát ani ti, kdo vidí podvodníky za každým rohem.

Adresa webu: https://www.crediton.cz
Kontaktní údaje:

  • Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7
  • info@crediton.cz
  • +420 222 200 523