Essox půjčka

Essox půjčka nabízí možnost vzít si úvěr až do výše 200 tisíc korun na dobu sedmi let. Minimum, které je nutné pro sjednání, je patnáct tisícovek se splatností půl roku. Toliko základní parametry, ale jak je to dál?

Je Essox půjčka opravdu tak výhodná, jak se zdá z reklam? A kdo ji vlastně provozuje? Jak rychlé bude vyřízení? To všechno jsou otázky, které musí být zodpovězeny předtím, než vůbec o něčem podobném začneme uvažovat…

Essox půjčka je bez poplatků, splácíte jen úrok

essox-pujcka-kalkulackaPodobně jako drtivá většina dnešních nebankovních půjček, je i Essox půjčka zcela prosta poplatků – předčasné splacení je zcela zdarma, bezplatně získáte i pojištění schopnosti splácet, takže rozhodně nehrozí vrásky navíc a bezesné noci u papíru a kalkulačky.

Essox slibuje i zcela bezúčelovou půjčku, takže jinými slovy – až dvě stě tisíc korun bez udání důvodu.

Zaplatit tímto úvěrem prostě můžete, cokoliv si jen přejete, důležité je včas dostát svým závazkům.

Podmínky? Předložení dvou dokladů totožnosti (obvykle občanka a řidičák), je třeba mít trvalý zdroj příjmů a současně nebýt zaznamenáni v registrech dlužníků. Samozřejmostí je také dosažení věku osmnácti let, ze zákona totiž není možné půjčovat lidem, kteří ještě nejsou formálně plnoletí.

Úvěrovou smlouvu budete muset osobně podepsat po schůzce s finančním poradcem Modré pyramidy, takže jen a pouze online všechno potřebné nevyřídíte.

Možná je to však výhoda, protože budete jednat s člověkem, kterého se můžete na cokoliv zeptat a ujistit se, že děláte správně. Zbrklé půjčování pomocí pár kliknutí na internetu rozhodně není zodpovědná věc.

Klienti Komerční banky mají výhodu

Pokud máte osobní účet v Komerční bance, dostanete zajímavou slevu na úrokové sazbě, a to až ve výši jednoho procenta. Půjčit si však musíte v tomto případě nejméně třicet tisíc korun, aby Vám byla sleva přiřknuta. Společnost Essox působí na tuzemském trhu s úvěry už více než dvacet let, od roku 2004 je pak ve správě Komerční banky.