Ferratum půjčka

Nebankovní společnost s názvem Ferratum Czech s.r.o. patří k nejstarším společnostem, které u nás začali s nabízením krátkodobých úvěrů, které jste mohli využít například když jste potřebovali půjčit peníze před výplatou, potřebovali jste si přilepšit v důchodě anebo jste byli bez příjmů a chybělo vám nečekaně pár tisíc korun.

Pro všechny takové situace byla Ferratum půjčka vhodná, protože vám dokázala zajistit potřebných pár tisíc během 3 pracovních dnů a to velmi snadno.

Právě díky úvěru od Ferratum se u nás objevil termín SMS půjčka. O jejich půjčku jste si totiž mohli zažádat snadno odesláním 1 SMS zprávy ve správném tvaru.

Aktuálně se situace trošku změnila a Ferratum teď působí pod firmou s názvem Ferratum Bank (sídlící na Maltě) a také už mají nějakou dobu prodloužené období splatnosti na 45 dnů, což je asi nejvíce na trhu s nebankovními úvěry.

Rychlé půjčky před výplatou

Jinak ale fungují půjčky od této společnosti stejně a pořád na stejném principu. Půjčuje se i lidem, kteří nemohou doložit své příjmy anebo mají jiné problémy s bonitou a půjčit si můžete až 10 000 Kč. Pro nové klienty je zde ale omezení – první půjčka je dostupná jen do výše 2000 Kč.

Prodloužení splatnosti – dokonce 2x až o 60 dnů

Služba prodloužení splatnosti za poplatek sice není mezi těmito nebankovními společnostmi ničím zvláštním, ovšem u Ferratum si můžete prodloužit splatnost dokonce 2x a tak si navýšit dobu splatnosti až o 2 měsíce.

Adresa webu: http://www.ferratum.cz
Kontaktní údaje:

  • agliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street
    1551 Sliema, MALTA
  • +420 245 001 715
 
2 komentáře k “Ferratum půjčka”
  1. Hektor 4.2.2015
  2. Šárka Juračková 13.7.2015