Home credit půjčka

Stálice tuzemských reklamních spotů, snad ani neproběhne večer u televize, abyste neviděli na obrazovce právě tuhle značku.

Home Credit má skvělou sebeprezentaci, jde o společnost, která působí na našem úvěrovém trhu poměrně dlouho. Samozřejmě však má i své nevýhody, pojďme se jí proto trochu podívat na zoubek, protože není všechno zlato, co se třpytí!

Sjednání Home Credit půjčky je zcela zdarma, úroky jsou ale vysoké

Úroky u společnosti Home Credit jsou relativně vysoké, je proto třeba je pečlivě propočítat a zvážit. Jistinu půjčky totiž můžete přeplatit o poměrně značnou sumu, takže kalkulace je rozhodně namístě. Výhodou Home Credit je ale sjednání půjčky zdarma, předčasné splacení také.

home-credit-pujcka

Nepotřebujete se ale nikde registrovat a splatnost lze rozložit až na dobu sedmi let.

Celkově si lze půjčit až 180 tisíc korun, což je rozhodně dost i na rekonstrukci bytové jednotky či pořízení ojetého automobilu.

Podmínky? Těch je u Home Credit poměrně hodně, takže úplně každý na tuhle půjčku opravdu nedosáhne.

Půjčka je sice bezúčelová, ale potřebujete potvrzení o stálém příjmu a kontrolovat se bude i registr dlužníků. RPSN nepřesahuje u dlouhodobějších úvěrů hranici třiceti procent, vše si ale dobře prohlédněte.

Na trhu totiž jsou určitě i zajímavější nabídky, než právě tahle. Home Credit zkrátka a dobře musí investovat peníze do reklamy, které si poté vybere na úrokové sazbě od svých klientů.

Při dlouhodobých finančních problémech ale jde o jednu z alternativ, které určitě každý rád uváží – oproti exekuci je to stále dobrá varianta.

Delší doba vyřízení Home Credit půjčky

I úměrně tomu, že jde o půjčku často v hodnotě desítek tisíc korun, její vyřízení tak trochu trvá. Je to ale typické pro všechny podobné úvěry. Peněz se dočkáte nejpozději za jeden týden, formalit nutných ke schválení úvěru je tu totiž (bohužel) poměrně dost.

 
Přidej první zkušenost k “Home credit půjčka”
  1. Pingback: Kde si půjčit peníze 8.1.2017
  2. Pingback: Homecredit zkušenosti 8.1.2017