Japonská půjčka

Japonská půjčka zkušenosti

Je to opravdu nejrychlejší půjčka v Česku? Čtěte naši recenzi Japonské půjčky a diskuze uživatelů.

Na trhu s nebankovními SMS půjčkami, se nedávno objevila nová služba s názvem Japonská půjčka. Pro ty, kteří se v oboru financí neorientují jde o malou nebankovní půjčku, kterou můžete získat rychle přes internet a nepotřebujete řešit žádné formality. Jde také o nástupce Click Credit půjčky, která patří do sítě Home Credit.

 • peníze ještě dnes na účtu
 • žádost o půjčku kompletně online
 • nejvýhodnější úroky a poplatky na trhu
 • půjčí vám až 15 000 Kč

japonska-pujcka-czJaponská půjčka se řadí mezi jednu z nejvýhodnějších krátkodobých půjček do 10000 Kč díky opravdu výhodným úrokovým sazbám. V naší recenzi se dále dozvíte, jak rychle díky této službě získáte peníze a co vše budete potřebovat.

Kdy se vám může Japonská půjčka hodit?

Tato nebankovní online půjčka je užitečná pro všechny, kteří potřebují peníze půjčit opravdu bleskově a chtějí mít finanční prostředky na účtu ještě dnes.

Díky této finanční službě lze totiž získat půjčku opravdu do několika hodin a vše si vyřídíte přes internet.
Půjčit si touhle metodou můžete až 10 000 Kč, záleží na tom, kolik vám jejich finanční specialisté půjčí. V naší recenzi jsme uvedli jako příklad Japonskou půjčku na 3000 Kč.

3 nejčastější dotazy u diskuze k Japonské půjčce

 • Kolik mi půjčí?
  U této společnosti si můžete půjčit částku od 1000 do 10 000 Kč pokud jste nový klient. Ověření klienti mají nárok až na 50 000 Kč.
 • Jaké jsou podmínky?
  Podmínky pro získání jsou minimální, stačí vyplnit žádost, naskenovat dokumenty a mít čisté registry.
 • Kdy budu mít peníze?
  Výplata peněz u Japonské půjčky probíhá okamžitě, takže peníze máte ještě v den podání žádosti.

Japonská půjčka – kompletně online

Jak už jsme zmiňovali, celý proces sjednání této online půjčky probíhá přes internet a vynemusíte nikam na pobočku či řešit osobní schůzku. Právě tohle je jedna z hlavních výhod, oproti konkurečním (a velmi často také dražším) půjčkám.

Díky jejich automatizovanému ověřovacímu registru není potřeba lidský zásah a celý proces sjednání malé okamžité půjčky je tak urychlen.

Mezi další novinky u této krátkodobé online půjčky je to, že si při opakované půjčce můžete požádat až o 50 000 Kč.

Pokud patříte mezi bezproblémové klienty a systém vám půjčku schválí, můžete si tuto částku vypůjčit se splatností až na 12 měsíců.

Click Credit s nízkými úroky a RPSN vyhrála loni hodnocení půjček a dnešní Japonská půjčka má sazby ještě výhodnější, takže se nebojíme tuhle službu označit za jednu z nejvýhodnějších nebankovních online půjček nejen před výplatou.

Vyřízení Japonské půjčky krok za krokem

Žádost o Japonskou půjčku si lze podat snadno přes internet a vše vyřídíte opravdu online, nemusíte chodit na pobočku ani poštu se smlouvou, stačí vám 10 minut na počítači.

Na hlavní straně webu, tedy na www.japonskapujcka.cz si vyberete kolik byste si chtěli půjčit. Splatnost je zde pevně daná, 30 dnů.

Online žádost – 1. krok

Japonská půjčka

Online žádost – 2. krok – kontaktní údaje

V dalším kroku vyplňujete kontaktní údaje, které budou následně sloužit k tomu, aby vám mohli poslat upozornění o splatnosti či heslo. Kontaktní údaje tedy volte určitě aktuální a použijte email i mobilní číslo, které opravu používáte.

Japonska-1-2

Online žádost – 3. krok – údaje z OP

V následujícím kroku už se přechází k přesnějším detailům. Nyní musíte najít svou občanku a vyplnit několik údajů o vaší osobě, jako například číslo občanského průkazu nebo rodné číslo.

Japonska-1-3

Online žádost – 4. krok – informace o příjmech

Japonská půjčka je sice bez doložení příjmů, ale tato položka se zde uvádí pro přesnější identifikaci bonity klienta. Příjem uveďte co nejpřesněji. Prověření se ovšem obávat nemusíte, nikdo po vás žádné doklady o příjmu, výpisy z účtu či daňové přiznání chtít nebude.

Japonska-1-4

Online žádost – 5. krok – naskenování dokladů

Nejvíce času vám zabere naskenovat potřebné dokumenty, naštěstí stačí ovšem jen dva – občanský průkaz a například pas nebo řidičský průkaz. Každou fotografii (přední i zadní stranu) naskenujte zvlášť, nahrává se jak odděleně.

Japonska-1-5

Online žádost – 6. krok – heslo

V posledním kroku už jen stačí vybrat si heslo a napsat ho ještě podruhé pro ověření.

Japonska-1-6

Jakmile dokončíte tento proces, stačí už jen poslat ověřovací poplatek 1 Kč z vašeho bankovního účtu. Do několika hodin, ještě v ten den je vaše půjčka vyplacena a peníze máte tedy ihned na účtě.

Kolik vám půjčí u Japonské půjčky?

Japonská půjčka sice na hlavní straně nabízí online půjčky až do 10 000 Kč, ovšem tuto částku nabízí jen bonitním klientům, kterým opravdu důvěřují. Pokud jste u nich nový a zatím u nich nemáte žádnou splacenou půjčku, je možné že nabídnou nižší sumu.

Japonská půjčka navíc patří pod křídla Home Credit a.s. a tato firma má přístup do mnoha registrů a dokáže si tak prověřit solventnost žadatele o tuto rychlou půjčku.

Máte zkušenosti s touto službou? Zaregistrujte se prosím a přidejte vlastní recenzi a hodnocení do naší diskuze.

 
1 komentář k “Japonská půjčka”
 1. Karel 9.2.2017