Nejlepší autopůjčka

Chcete si koupit nové auto, ale nemáte na něj dostatek finančních prostředků? Plánujete nákup auta na leasing, ale ještě nejste rozhodnutí?

Nebo už auto máte, ale potřebujete půjčku a vůz jste ochotni poskytnout jako zástavu?

nejlepsi autopujcka recenzePokud jste na kteroukoli z těchto otázek odpověděli kladně, přečtěte si naši recenzi na úvěrový produkt společnosti Nejlepší autopůjčka s.r.o. – možná, že jejich nabídka bude pro Vás tím pravým řešením.

Základní informace o autopůjčce

Nejlepší autopůjčka nabízí všem zájemcům o koupi auta možnost získat jej na splátky, které navíc nemusejí být vůbec vysoké. Podmínkou je, že půjčka je poskytována maximálně do výše 300 000 Kč a žadatel musí mít nějaký trvalý příjem, z něhož bude moci úvěr řádně splácet.

Splácení Nejlepší autopůjčky se dá rozložit až na 84 měsíců, akontace navíc může být od 0 % – záleží na Vás, jak si splácení autopůjčky nastavíte a co pro Vás bude nejvýhodnější. Nabídka aut zahrnuje desítky nejznámějších značek, ty nejlevnější modely se dají koupit za cenu kolem pouhých 50 000 Kč.

Jak si podat žádost o tento úvěr?

V případě zájmu o autopůjčku si můžete podat nezávaznou žádost dvěma způsoby – buď online na internetových stránkách nebo po telefonu na bezplatné lince.

  • Pokud neradi telefonujete, stačí navštívit stránky na adrese www.nejlepsi-autopujcka.cz a vybrat si z pestré nabídky automobilů, spočítat si splátky a vyplnit jednoduchý kontaktní formulář.
  • Stránky jsou velmi přehledné, takže se na nich snadno zorientujete, pokud byste si ale přece jenom nevěděli rady, zavolejte na číslo 800 115 327. Nemusíte se bát vysokého účtu za telefon, linka je bezplatná a hovor Vás tak nebude stát ani korunu.

Splácení autopůjčky a pojištění

autopůjčka zpětný leasing diskuzeAutopůjčka se splácí pravidelně každý měsíc, výši splátek si můžete domluvit s pracovníkem firmy – její přesná výše závisí na ceně vozu, na tom, jakou můžete uhradit akontaci a samozřejmě také na tom, zda chcete rychlejší splacení s vyšší měsíční splátkou nebo raději nízké splátky rozložené na delší období.

Spolu s úvěrem doporučujeme sjednat si také pojištění schopnosti splácet – to Vás bude krýt v případech, že byste např. přišli o práci nebo se dostali do pracovní neschopnosti.

Zpětný úvěr – využijte Vaše auto jako zástavu

Kromě účelového úvěru na nákup automobilu nabízí společnost Nejlepší autopůjčka s.r.o. ještě jeden úvěrový produkt. Tentokrát se už ale jedná o půjčku bezúčelovou a je určená těm, kteří auto mají a potřebují půjčit peníze na úplně jiné účely.

Svoje auto tak mohou poskytnout jako ručení za úvěr a tomto základě mohou dostat neúčelovou půjčku až do výše 300 000 Kč.

Auto samozřejmě zůstává v držení jeho majitele, který jej může dále využívat, přijít by o něj mohl pouze tehdy, když by půjčku řádně nesplácel. Této půjčce se říká zpětný úvěr a je skvělou možností jak získat peníze pro ty, kteří mají vhodný automobil.

Celkové hodnocení

Nejlepší autopůjčka rozhodně stojí minimálně za zvážení, pokud plánujete nákup auta na splátky. Doporučujeme ji zejména těm, kteří nemohou získat úvěr od banky, dobrou alternativou je ale i pro ty, kteří by ji rádi využili ve formě zpětného úvěru.

Zkuste se na internetovou prezentaci půjčky alespoň podívat a orientačně si zjistit, kolik byste měsíčně spláceli. Půjčka má zatím velmi dobré ohlasy od svých klientů a společnost, která ji poskytuje, působí seriózním dojmem.

Pokud se ale v autech moc nevyznáte, raději se předem poraďte s někým z Vašich přátel a známým a proberte Vaše přání s ním, případně s nezávislým odborníkem.

Pořízení auta není zrovna levnou záležitostí a byla by škoda, kdybyste se kvůli úvěru dostali do finančních potíží.

reklama

Nemáte peníze na koupi dodávky? Využijte pronájem dodávek po celé ČR, vyberte si v katalogu pujcovnydodavek.eu.

No Responses to “Nejlepší autopůjčka”