Netcredit půjčka

Pokud se občas dostanete do problémů s penězi, pak možná znáte menší krátkodobé sms půjčky, které vám mohou zajistit peníze rychle a bez složitých formalit. Mezi jednu z nebankovních společností, od kterých si takhle můžete rychle půjčit je společnost Netcredit, která funguje nejen v Česku, ale také v dalších evropských zemích.

Netcredit půjčka – peníze rychle před výplatou

Netcredit půjčka recenze

Nejde tedy určitě o žádnou malou podvodnou firmu, která sídlí v některém okresním městě, ale jde o solidního poskytovatele půjček, který u nás funguje několik let. Podívejme se nyní na detaily této okamžité online půjčky a možnosti využití peněz.

Kolik vám Netcredit půjčí?

Netcredit půjčka vám může zajistit částku od 1000 do 12 000 Kč, ovšem pokud jste novým žadatalem a ještě jste si u Netcredit sms půjčku nebrali, potom vám nabídnout jen 4500 Kč.

Tohle bývá u menších rychlých sms půjček časté – první půjčka je menší a slouží k ověření toho, jak dluhy splácíte. Až poté, co splatíte tuhle malou půjčku vám navýší cílovou částku úvěru.

Jak si půjčit u Netcredit:

  1. Vyberte částku a splatnost
  2. Vyplňte údaje o vaší osobě
  3. Zaplaťte ověřovací poplatek 1 kč
  4. Počkejte na schválení a převedení peněz

K tomu, abyste si mohli Netcredit půjčku vyřídit potřebujete jen pár věcí. Určitě budete potřebovat občanku a připojení k internetu.

Na stránce Netcredit.cz si díky jejich kalkulačce zjistíte a vyberete, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho chcete mít peníze vypůjčené. Poté si u této společnosti vytvoříte účet, kterým budete spravovat svoje půjčky.

V podmínkách půjčky od Netcredit je sice to, že musíte mít pravidelný příjem a nesmíte být v exekuci, ovšem podle informací na webu není potřeba tyhle věci při žádání o půjčku dokládat. Prostě tedy jen vyplníte registrační online formulář a poté zaplatíte registrační ověřovací poplatek 1 kč, to je vše.

Splácení Netcredit půjčky probíhá tak, že jednorázově zaplatíte částku i poplatek za půjčení peněz. Tuhle platbu musíte odeslat předtím, než uplyne datum splatnosti.

Co se týče poplatků, nejsou u Netcredit zrovna malé, ale to asi ani u jiných nebankovních krátkodobých půjček na 30 dnů. Úroková sazba se pohybuje kolem 25 – 30 %. To, kolik za Netcredit půjčky zaplatíte se dozvíte přímo na hlavní straně jejich webu. Stačí si navolit částku a dobu splatnosti a kliknout na odkaz Tabulka splátek.

Pokud už jste Netcredit půjčku vyzkoušeli, budeme rádi za vaše recenze a reference na tuto firmu a službu. Vaše zkušenosti s půjčkou můžete přidat do komentářů.

 
Přidej první zkušenost k “Netcredit půjčka”