Perfect Money půjčka

Malé SMS půjčky, které vám zajistí peníze před výplatou anebo třeba když vám chybí pár tisíc, abyste vyšli do důchodu, nabízí kromě jiných také nebankovní společnost s názvem Perfect Money.

Tato společnost je ryze česká a funguje u nás už několik let, nejde o ní ovšem slyšet tolik jako třeba o konkurenční Zaplo půjčce, Kredito24 půjčce anebo o firmě Ferratum. I přesto ale nabízí bezpečné úvěry a kvalitní služby za dobrou cenu.

Malé půjčky do 5000

Perfect Money se sice za celou se svojí nabídkou nerozrostla a nabízí stále dva typy úvěrů – první půjčku do 3000 Kč a půjčku 5000 Kč každému schválenému klientovi, ale pro mnoho zákazníků je to dostatečná částka.

Omezení u první půjčky je zde kvůli tomu, že do splacení první půjčky nemá Perfect Money dostatek informací o tom, zda je klient bonitní anebo rizikový a tak mu půjčí pouze tuto částku, pro ověření platební morálky. Jakmile však půjčku splatí včas, má nárok na vyšší půjčku v hodnotě 4000 nebo 5000 Kč.

Prodloužení půjček pro dobré klienty zdarma

Pokud si budete u Perfect Money půjčovat, jistě se budete divit tomu, proč je zde tak krátká doba splatnosti.

Maximální doba je 28 dnů, což není mnoho, ale je to jen o 2 dny méně, než nabízí většina konkurence.

Výhodou je ovšem to, že v případě, že zde budete půjčovat opakovaně a vždy stihnete dluh splatit včas a bez problému, nabídnou vám bonus a vy tak budete mít výhodnější splátky a můžete si půjčit na delší dobu.

Bezpečná a solidní půjčka

Nebankovní společnost Perfect Money se stále snaží zachovat nebankovnímu sektoru dobré jméno a tak se v tomto případě rozhodně nejedná o podvod.

Fungují bezpečně už několik let (jejich služby sledujeme) a doposud se jejich nabídka nijak výrazně nezměnila (nedochází ke zdražování) a přibývá jim počet spokojených klientů, takže svoji práci odvádí dobře.

Adresa webu: http://perfect-money.cz
Kontaktní údaje:

  • Neumannova 1453/28, 156 00 Praha 5
  • info@perfect-money.cz
  • +420 211 221 421
 
Přidej první zkušenost k “Perfect Money půjčka”
  1. Pingback: SMS půjčka ihned na účet 8.1.2017