Profi Credit půjčka

Jednou z možných zvažovaných variant půjček může být třeba ta od společnosti Profi Credit. Jaké jsou její výhody a nevýhody?

Pojďme se podívat na zoubek právě tomuto poskytovateli.V první řadě je třeba říci, že tohle není žádná mikropůjčka – půjčit si tu můžete peníze minimálně na dobu jednoho roku.

Profi Credit – přehlednost a jasné informace

Profi Credit půjčka je hodně přehledná, na webu se po pár vteřinách budete snadno orientovat. Bílý podklad a červené a černé písmo spolu dobře ladí, hned najdete všechny informace, které potřebujete zjistit.

Výhodou je i fakt, že služby Profi Credit jsou zcela bez poplatků, zaplatíte jen jediné – a to předem dohodnutý úrok.

profi-credit-pujckaPoskytovatelem půjčky je prověřená společnost Profireal Group, pro kterou není tuzemský trh jediným, úspěšně se etablovala i na Slovensku či v Rusku.

Půjčit si můžete sumu v rozmezí 10 – 166 tisíc korun na dobu 12 – 48 měsíců. Výhodou je pak i odměna za řádné splácení nebo také možnost online chatu s operátorem, kde se dočkáte opravdu instantní odpovědi na Váš dotaz.

Pobočky Profi Creditu najdete v každém větším městě, sídlo společnosti je v Pardubicích. Pokud máte zájem, lze samozřejmě odebírat novinky skrze pravidelný newsletter, informační linka společnosti je pak zcela bezplatná. Sympatie rozhodně budí i fakt, že Profi Credit je partnerem a donátorem pro společnosti jako UNICEF.

Nevýhody? Nutnost dokladů

U Profi Credit musíte doložit pravidelný příjem, a pokud je Vám více než sedmdesát let, je potřeba mít i takzvaného ručitele.

Pokud společnost vyhodnotí Vaši bonitu jako poměrně malou, potřebujete ke schválení úvěru i souhlas takzvaného spoludlužníka. V případě, že budete právě zde odmítnuti, je však možné si půjčit kdekoliv jinde – možnosti trhu jsou totiž dnes velmi pestré a stačí vlastně jen chvíli hledat.

 
3 komentáře k “Profi Credit půjčka”
  1. Lucka Drahonovska 29.11.2016
  2. Mirek H 20.12.2016
  3. Lukáš B 30.12.2016