Provident půjčka

Asi jednou z nejznámějších českých společností, která nabízí nebankovní půjčky pro soukromé osoby v částkách do 100 000 Kč patří Provident Financial s.r.o..

U většiny lidí nemá tahle firma příliš dobré jméno, za což můžou úrokové sazby a poplatky za jejich půjčky, které nejsou zrovna malé. Mnoho klientů si však v případě nouze bere půjčku právě od Providentu, protože jde přeci jen o známou firmu, která půjčí většině lidem.

Dalším důvodem je také to, že snad v každém větším městě funguje nějaký obchodní zástupce, přes kterého si můžete rychle úvěr formou jejich hotovostní půjčky zařídit.

Hotovostní půjčka však není jedinou možností, Provident nabízí i standardní půjčky přes internet (bezhotovostní půjčka), které jsou dokonce o něco levnější, ale ani zde není úrok zrovna dvakrát výhodný.

Online půjčka od Provident má stejně jako hotovostní půjčka minimální cílovou částku 4000 Kč, maximum je nyní 80 000 Kč.

Neznamená to ovšem, že vám hned půjčí maximum. Provident Financial a jejich obchodníci mají vlastní systém hodnocení kvality a bonity klienta, takže oni vám nakonec určí, kolik peněz vám vlastně chtějí půjčit.

Výhody této půjčky spočívají hlavně v tom, že má u nás tradici a relativně solidní jméno. Díky Providentu se jistě pár zákazníků dostalo do finančních problémů (kvůli vysokým poplatkům a jejich nesplácení), je to ovšem taková jistota v případě, že potřebujete rychle půjčku bez dokládání účelu a bez ručitele.

https://www.youtube.com/watch?v=B8NmkdJg6Os

Adresa webu: http://www.provident.cz/
Kontaktní údaje:

 
Přidej první zkušenost k “Provident půjčka”
  1. Pingback: Provident zkušenosti 8.1.2017