Sim půjčka

Dostali jste se do problémů s financemi a chybí vám krátkodobě peníze? Tahle situace může potkat každého z nás, bohužel ne každý z nás má rodinu či známé, kteří mu mohou těch pár tisíc korun půjčit. Pro nás ostatní tu potom existují placené možnosti a to ve formě klasických půjček.

V dnešní době ovšem existují specializované firmy, které nabízí jen menší nebankovní půjčky a vy potom nemusíte splácet zbytečně vysoké částky a přeplácet mnoho. Jednou z takových firem a úvěrových produktů je právě SIM půjčka, kterou jste možná objevili na internetu.

SIM půjčka do 12 000 Kč

Pokud tuhle firmu neznáte, pak vás jistě zajímá, jestli je jejich krátkodobá sms půjčka bezpečná, zda nejde o podvod a jaké jsou recenze na tuhle firmu.

Kolik vám půjčí?

Přímo na hlavní straně webu www.simpujcka.cz můžete vidět, že částky, které tato služba nabízí jsou pouze v hodnotě tisícikorun. Je tomu opravdu tak, takhle půjčka nabízí peníze jn krátkodobě a tak půjčují sumy jen v hodnotě několika tisíc korun.

Jak si můžete přečíst přímo na jejich webu, SIM půjčka je dostupná v hodnotě od 1000 do 11 500 Kč. K tomu, abyste si mohli o tyto peníze mohli požádat toho nebudete ovšem potřebovat mnoho, postačí vám jen mobil a občanka. Žádost je možné si podat přes internet a tak k získání SIM půjčky není potřeba nikam chodit.

Splácení této krátkodobé půjčky po internetu je jednorázové. Dostanete informace o tom, kam částku splatit, s jakými platebními údaji a samozřejmě také do jakého termínu splatnosti je potřeba půjčku splatit.

Recenze, zkušenosti a diskuze

Tuhle půjčku jsme doposud osobně nezkoušeli a tak vám nemůžeme říct, zda jde o spolehlivou půjčku a jak přesně celý proces probíhá. Našli jsme pro vás ale na internetu recenze a zkušenosti z nejrůznějších diskuzí, zde jsou:

Hana: Velice spokojena vsem doporucuji vlidnost, rychle penize

Oldřich: tato spolecnost je supr a vsude ji chvalim je to jen jen jen

Více info:

Sim půjčka s.r.o.

web – https://www.simpujcka.cz/

kontakt – +420 226 256 010