SMS půjčky do 5000

Každému z nás se občas může stát to, že mu nevyjdou peníze před výplatou, důchodem anebo před jiným očekávaným příjmem. Nedostatek finančních prostředků sice není vždycky problém, ovšem pokud vás ještě čekají složenky, které je potřeba zaplatit, pak asi musíte tuto menší finanční krizi řešit.

Jednou z možností je obrátit se na své blízké a známé, kteří vám mohou pár tisíc krátkodobě vypůjčit. Ne každý, kdo má ale nedostatek peněz v hotovosti, má někoho z rodiny či ze známých, kteří by mu mohli peníze vypůjčit. Proto se část zájemců o peníze obrací na poskytovatele půjček a úvěrů.

Poskytovatelé SMS půjček

Na trhu s půjčkami a úvěry fungují kromě bankovních institucí také nebankovní úvěrové společnosti. Mezi ně řadíme i sms-pujcky-5000poskytovatele krátkodobých SMS půjček, které jsou právě tím řešením, které se vám může před výplatou hodit.

SMS půjčky jsou totiž nastavené na krátkou dobu splatnosti, takže si nepůjčujete příliš mnoho peněz ale jen částky do 5000 nebo 10 000 Kč v závisloti na tom, jakého poskytovatele SMS půjčky do 5000 si zvolíte.

My bychom vám mohli doporučit například českou firmu Perfect Money s.r.o., která v Česku patří mezi stabilní, bezpečné a solidní poskytovatele SMS půjček do 5000 Kč.

U Perfect Money si lze vypůjčit peníze na dobu splatnosti od jednoho týdne až do 28 dnů, půjčit si zde můžete na cokoliv chcete, nemusí jít jen o klasické výdaje do rodinného rozpočtu.

Výhodou Perfect Money SMS půjčky do 5000 je to, že si ji lze sjednat rychle přes internet, nepotřebujete chodit nikam na pobočku a také není třeba platit registrační poplatek 1 kč předem.

Přečtěte si naše hodnocení nebankovní společnosti Perfect Money >>

Dalším poskytovatelem SMS půjček, který vychází velmi výhodně je malý úvěr od Click Credit. Click Credit půjčka patří do rodiny úvěrů Home Credit, ovšem tato půjčka je menší, maximálně si lze půjčit 4999 Kč.

Oproti Perfect Money má Click Credit výhodu v tom, že nabízí nižší úrokovou sazbu a v případě schválení půjčky si můžete peníze vybrat v hotovosti na některé z poboček Sazky.

Vyplatí se SMS půjčky?

Co se týče úrokových sazeb, nepatří SMS půjčky do 5000 nebo 10 000 Kč mezi nejvýhodnější úvěry. Často se totiž úroková sazba dostane až na 30 % a to hlavně v případě, že si peníze půjčujete na maximální dobu splatnosti, což bývá většinou 1 měsíc.

Ovšem v případě, že si vyberete například Perfect Money a půjčujete si u této úvěrové společnosti poprvé, máte nárok na první půjčku zdarma, takže za půjčení peněz nezaplatíte ani 1 kč navíc.

3 komentáře k “SMS půjčky do 5000”
  1. Tomáš Mrtina 12.9.2016
    • Jana 13.9.2016
      • Tomáš Mrtina 13.9.2016