Vitacredit půjčka

vitacreditÚroková sazba na sympatických deseti procentech, to se prostě vidí jen málokdy. A co dalšího slibuje recenze Vitacredit.cz půjčky?

Můžete si půjčit klidně i jen padesát tisíc, maximální suma je stanovená na 1,88 milionu korun. Za úvěr budete ručit nemovitostí, je určen nejen pro podnikatele, ale v podstatě pro kohokoliv. Doba splatnosti může být nastavena až na patnáct roků, což je určitě výborná doba.

V případě dotazů kolem Vitacredit půjčka volejte na bezplatnou infolinku 800 81 82 83. Úvěry v podstatě na cokoliv, určitě nemusíte dokazovat, na co si vlastně hodláte půjčit peníze. Datum, které je vyhrazeno každý měsíc pro splátky, lze samozřejmě změnit.

A pokud nastanou problémy se splácením, stačí kontaktovat společnost Vitacredit – a na všem se už dohodnete! Totéž platí i pro případy, kdy byste chtěli splatit úvěr předčasně.

Kontakty na Vitacredit:

  • Volejte 800 81 82 83
  • VITACREDIT s.r.o.
  • Selské nám. 9/43, Chválkovice
  • 779 00 Olomouc

Skryté poplatky? Tak to určitě ne, nic takového u této společnosti nečekejte. Všechny poplatky jsou zveřejněny v sazebníku.

Počítejte se vstřícným a individuálním postupem, klient se prostě musí cítit spokojeně. Vitacredit je česká společnost, která působí v celé naší zemi.

Poskytuje klasické úvěry, na které se můžete spolehnout. Jak tvrdí v naprosté většině případů i Vitacredit půjčka recenze, tahle nabídka je opravdu výhodnou, možná dokonce jednou z nejvýhodnějších, co se na tuzemském trhu nabízejí.

Oboustranná spokojenost, tak přesně to je cílem společnosti Vitacredit. Výhodný úvěr, jenž si prostě zamilujete. A stačí jen málo, minimum papírování, minimum dokladů. Odpovězte na krátký kontaktní formulář a brzy se dozvíte, kolik si můžete půjčit.

Máte nějaký dotaz? Volejte infolinku 800 81 82 83, která je k dispozici mezi pondělkem a čtvrtkem od půl deváté do pěti odpoledne, v pátek pak od půl osmé do čtyř odpoledne.