Zaimo půjčka

Další z nekonečné řady nebankovních půjček, které se snaží na českém nebankovním trhu prosadit, je rychlý úvěr Zaimo. V této recenzi se mu budeme věnovat trochu podrobněji, řekneme si, kdo je jeho poskytovatelem, jaké jsou jeho výhody a nevýhody a za má či nemá smysl si o tuto půjčku žádat.

zaimo-pujckaKdo stojí za půjčkou Zaimo?

Provozovatelem půjčky Zaimo je česká úvěrová společnost Kreditech Česká republika. Jedná se o tuzemskou pobočku německé finanční skupiny Kreditech SSL Holding GmbH.

Pokud jsou Vám tyto názvy povědomé, vězte, že se jedná o stejné společnosti, které u nás provozují i trochu známější půjčku Kredito24.cz.

Tím je zároveň zodpovězena i otázka důvěryhodnosti projektu. Půjčka Zaimo je naprosto bezpečným, solidním a důvěryhodným projektem, v tomto směru se tak nemusíte vůbec ničeho obávat.

Nejdůležitější vlastnosti půjčky

Konkurence na českém trhu s půjčkami je velmi silná a uspět je tak čím dál těžší – s čím přichází půjčka Zaimo?

 • úvěry od 15 000 Kč do 75 000 Kč
 • splatnost půjčky od 6 měsíců až po 3 roky
 • bleskové vyhodnocení žádosti a rychlá výplata peněz
 • mírné požadavky, šanci na schválení má skoro každý
 • žádné skryté poplatky nebo jiné zbytečné výdaje spojené s úvěrem

Sjednání úvěru přes internet

zaimo-pujcka-recenzeU nebankovních půjček se už v poslední době stalo naprostou nezbytností nabídnou zájemcům možnost sjednání úvěru přes webové stránky.

Jinak tomu není ani u Zaimo půjčky, o kterou si můžete snadno, rychle a pohodlně požádat na adrese www.zaimo.cz.

Stránky jsou sice poměrně skoupé na informace, nicméně základní údaje o půjčce na nich jsou a vyplnění formuláře se žádostí není nic těžkého.

Nejdříve si nastavíte, kolik chcete půjčit a na kolik splátek si úvěr rozložíte a pak vyplníte požadované osobní, kontaktní a finanční údaje. V žádosti je nutné vyplnit mimo jiné číslo Vašeho bankovního účtu, informace o Vašich příjmech, datum narození, adresu a další podrobnosti.

Vyhodnocení pak provede speciální automatický systém během několika minut, ještě před výplatou je třeba uhradit ověřovací poplatek (jednu korunu).

Je půjčka Zaimo vhodná právě pro Vás?

Každý finanční produkt je vhodný pro určitý okruh lidí, na nějž se zaměřuje. Zaimo půjčka je pro Vás vhodným řešením, pokud:

 • potřebujete půjčit částku mezi 15 až 75 000 Kč s možností delší doby splácení
 • je pro Vás důležitá zejména rychlost vyřízení půjčky a nemůžete si dovolit dlouho čekat
 • hledáte spolehlivou a dostupnou půjčku od prověřeného poskytovatele
 • si chcete úvěr sjednat čistě po internetu, bez nutnosti osobního jednání v kanceláři firmy

Pro koho půjčka Zaimo naopak není určená?

Žádný úvěr není pro všechny, i půjčku Zaimo někteří lidé získat nemohou, nebo pro ně jednoduše není vhodná. O tento úvěrový produkt si nežádejte, pokud:

 • Vám ještě nebylo ani 18 let nebo nejste způsobilí k právním úkonům
 • nemáte vlastní bankovní účet (pozor – peníze si nemůžete nechat poslat k nikomu jinému)
 • potřebujete jen malou půjčku kolem 5 000 Kč – minimum je pevně stanoveno na 15 000 Kč
 • nemáte žádné příjmy a nebyli byste schopní půjčku včas a řádně splácet
 • potřebujete úvěr s delší dobou splácení, než je 36 měsíců

Celkové hodnocení úvěru

Shrneme-li všechny klady a zápory Zaimo půjčky, hodnotíme ji vcelku pozitivně. Pochvalu si zaslouží zejména rychlost vyřízení žádosti a výplaty peněz na účet, dlouhá doba splatnosti až na 36 měsíců nebo dostupnost úvěru i pro ty, jenž mají záznam v registru dlužníků nebo nemohou doložit příjem.

Naopak webové stránky nás i přes moderní vzhled moc nenadchly a to zejména kvůli absenci úvěrové kalkulačky, která je dnes již standardem.

Dohromady je ale půjčka Zaimo sympatickým úvěrovým produktem a pokud hledáte rychlý a bezpečný nebankovní úvěr od 15 do 75 000 Kč, můžeme vám ji s čistým svědomím doporučit.

 
Přidej první zkušenost k “Zaimo půjčka”