Zaplo půjčka

Zaplo Finance patří mezi společnosti, které začali v roce 2013 na našem finančním trhu nabízet nové SMS půjčky, které si zákazníci velmi rychle oblíbili a tak se takhle společnost ještě s německou Kredito24 půjčkou dostala rychle mezi nejznámější poskytovatele ve svém oboru. Čím to, že je Zaplo.cz půjčka tak úspěšná?

Zaplo – půjčka i o víkendu

Hlavními změnami, které Zaplo Finance do Česka přinesly bylo například to, že nabídly vyšší cílovou částku a klienti si zde tak mohou při opakované půjčce požádat o více než 10 000 Kč. Maximum je 12 500 Kč.

Navýšili také hranici pro první půjčku – u mnoha společností bylo maximum 2000 nebo 3000 Kč ale díky jejich SMS půjčce si nyní mohou lidé půjčit hned poprvé bez ověření až 4000 Kč, což není vůbec špatné.

Zaplo půjčka je také výjimečná v tom, že si na stránce Zaplo.cz můžete půjčku podat kdykoliv, během celý týden a oni vám ji dokonce schválí i během víkendu.

Půjčka na účet zdarma i pro nezaměstnané

Dalším bonusem, který má Zaplo.cz pro klienty připravený, je první půjčka zdarma, úplně bez úroků. Pokud jim dlužnou částku splatíte při první půjčce včas, nemusíte platit žádný poplatek navíc, stačí jen uhradit registrační 1 Kč pro ověření vaší identity.

Reklama na Zaplo.cz půjčku


Adresa webu: https://www.zaplo.cz/
Kontaktní údaje:

 
1 komentář k “Zaplo půjčka”
  1. Karel Vaněk 6.2.2015